نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از امروز آغاز به کار می‌کند


بيستمين نمايشگاه صنعت ساختمان، لوازم و ماشين‌آلات ساختماني، همزمان با نمايشگاه آسانسور، پله برقي و تجهيزات وابسته و کاشي و سراميک با حضور بيش از130 شرکت فعال در محل دائمي نمايشگاه‌های بين‌المللي خوزستان برگزار مي‌گردد.

مديرعامل شرکت نمايشگاه‌های بين‌المللي خوزستان با اعلام این خبر افزود: نیـاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن، ضرورت تغییر در روش‌های متداول و سنتی، سبک‌سازی و افزایش مقاومت در برابر زلزله، به‌کارگیری مصالح و فن‌آوری‌های جدید، استفاده از سیستم‌های ساختمانی نوین را به منظور ارتقا کیفیت ساخت، بیش از پیش مطرح ساخته است

رحیم جلیلی با بيان اين مطلب، هدف از برگزاری نمايشگاه ساختمان را استفاده از فن‌آوری‌های جديد ساختماني و رويکرد جديد به صنعت ساختمان‌سازی در استان خوزستان قلمداد نمودند و تقويت فعالان اقتصادی استان در صنعت ساختمان را مهمترين دستاورد برگزاری نمايشگاه مذکور دانستند.

وی افزود: در این راستا فرهنگ‌سازی و ترویج استانداردهای ملی و بین‌المللی در سطح کشور می‌تواند تولیدکنندگان و واحدهای تولیدی را به سمت تولید محصولات استاندارد هدایت نماید و لازمه‌ی این مهم، داشتن آگاهی کافی مروّجین، کارشناسان، مهندسین و مسئولین اجرایی در حوزه ساخت و ساز می‌باشد.

رحیم جليلي در خصوص اهداف این نمایشگاه، کمک به تغيير رويکرد توليد در صنعت ساختمان از سنتي به صنعتی‌سازی، آسيب‌شناسی موانع اجرایی استفاده از فن‌آوری‌های نوين ساختمان، توسعه فن‌آوری‌های نوين و برقراری ارتباط بين بازار و عرضه و تقاضا، ايجاد بستر مناسب برای تبادل نظر مابین توليدکنندگان و مصرف‌کنندگان و همچنين صاحبان انديشه‌های مهندسی ساختمان و ارائه پروژه‌ها، پتانسيل‌ها و توانمندی‌های فعالان عرصه صنعت ساختمان را از جمله مواردی دانست که بیستمين دوره نمايشگاه صنعت ساختمان به دنبال تحقق آنهاست.

وی افزود: شرکت کاشي مرجان در روز اول اين نمايشگاه از توليدات جديد رونمايي مي‌کند و يکي از مشخصه‌های نمايشگاه صنعت ساختمان در سال رونق توليد است. سال گذشته از 9 استان در نمايشگاه صنعت ساختمان حضور داشتند ولي امسال تعداد مشارکت کنندگان به 13 استان افزایش یافته است.

جليلي ادامه داد تعداد مشارکت‌کنندگان از استان خوزستان 78 واحد است که از اين تعداد 31 واحد توليدکننده و 47 واحد نمايندگي محصولات مختلف داخلي را دارند.

بیستمين نمايشگاه صنعت ساختمان، لوازم و ماشين‌آلات ساختماني همزمان با نمايشگاه آسانسور، پله برقي و کاشي و سراميک  با حضور 130 شرکت از استان‌های تهران، خوزستان، اصفهان، آذربايجان شرقي، سمنان، قم، همدان، يزد، خراسان رضوی، کرمانشاه، مازندران، البرز و فارس از تاريخ 12 لغايت 15 آذرماه به مدت 4 روز از ساعت 16 تا 22 ميزبان علاقمندان خواهد بود./

اشتراک گذاری در تلگرام