برگزاري نمايشگاه الکامپ در نمايشگاه بين المللي خوزستان


سومين نمايشگاه تخصص الکامپ

سومين نمايشگاه تخصص الکامپ (دولت الکترونيک ، کامپيوتر ، شبکه و ارتباطات تجارت الکترونيک ، بانکداری الکترونيک ، امنيت ، اطلاعات ، اينترنت ، موبايل ، رسانه های ديجيتال ، نرم افزار و توليد محتوا)  با حضور 100 واحد از استانهای تهران ، فارس و خوزستان در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي استان خوزستان  برگزارگرديد.

مديرعامل شرکت نمايشگاه هاي بين المللي خوزستان گفت : نمایشگاه الکامپ در قالب دو بخش‌ دولتی و خصوصی برگزار شد در بخش خصوصی، شرکت‌هایی که در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فعالیت می‌کنند و شرکت‌های بزرگ و اپراتورها، در نمایشگاه حضور دارند.

رحيم جليلي مديرعامل شرکت نمايشگاه های بين المللي خوزستان تصريح کرد : در کنار بخش خصوصی، یک سالن به طور ویژه به دولت الکترونیک اختصاص پیدا کرده است. با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که دولت برای ارائه خدمات به شهروندان انجام می‌دهد، تلاش کرده‌ایم که در این سالن، بخشی از خدمات به عرضه عموم برسد تا مردم در جریان خدمات ارائه شده از سوی دستگاه‌ها باشند.

رحيم جليلي افزود : در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در زمینه های کامپيوتر، دولت الکترونيک ، شبکه و ارتباطات ، تجارت الکترونيک ، بانکداری الکترونيک ، امنيت ، اطلاعات ، اينترنت ، موبايل ، رسانه های ديجيتال ، نرم افزار و توليد محتوا ارائه گرديد.

وی گفت :نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه شد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء نمود

اين نمايشگاه 20 لغايت 23  ارديبهشت ماه از ساعت 18 الي22  به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان پذیرای علاقه‌مندان بود. 

اشتراک گذاری در تلگرام