اهواز - کیانپارس - میدان چمران

شماره تماس

06133373575
العربية العربية English English فارسی فارسی

اهواز - کیانپارس - میدان چمران

شماره تماس

06133373575
معرفی نمایشگاه نفت

نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان، مشهور به نمایشگاه نفت اهواز، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های این حوزه در کشور محسوب می‌شود. این نمایشگاه هر ساله، با محوریت شرکت ملی مناطق نفت‌‎خیز جنوب، با همکاری شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران، توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برگزار می‌گردد.
نمایشگاه نفت اهواز که عموماً حول صنایع بالادستی نفت می‌باشد، در پنج رسته‌ی ماشین‌آلات فرآیندی، برق و ابزار دقیق، مواد و افزایه‌های شیمیایی، حفاری، و خدمات فنی و مشاوره، اقدام به پذیرش متقاضیان داخلی و خارجی می‌نماید. نظر به اهمیت حمایت از سازندگان ایرانی، در چند سال اخیر، محور اصلی این نمایشگاه، کالای ساخت داخل بوده است و بسیاری از سازندگان داخلی، با استفاده از این فرصت، توانستند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل، به صنعت نفت ایران و فعالین این حوزه، معرفی نمایند.

دوازدهمین دوره

دوازدهمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان، 17 الی 20 بهمن 1400، به مدت چهار روز، از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر آماده پذیرش علاقمندان و بازدیدکنندگان محترم می‌باشد.

برنامه‌های جانبی
طرح‌

پوستر نمایشگاه

کارت دعوت

جانمایی و پلان
حامیان

پترو ایران

گـروه توسـعه پتـرو ایـران، در سال های اخیر توانسـت بـا تبدیل تهدیدهـا بـه فرصـت در راســـتای اهـــداف و چشـــم انداز خـــود گام بـــردارد. در همیـــن راســـتا ســـه شـــرکت تخصصـــی زیرمجموعه در زمینه‌هـــای حفـــاری، مهندســـی و خدمـــات بازرگانـــی، فعالیت های خود را در حوزه تولید و اکتشـاف ارائه می دهند.

لوله گستر اسفراین

مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین از سال ۱۳۷۵ در شهرستان اسفراین استان خراسان شمالی تاسیس شده و اکنون به عنوان طلایه دار و بزرگترین مجموعه تولیدکننده لوله های فولادی بدون درز مورد مصرف در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در خاورمیانه شناخته می شود

هواکاران صنعت

شرکت هواکاران صنعت در زمینه تولید و خدمات کمپرسورهای هوا و گاز با شرکت های نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، شرکت مپنا و ... در قالب تامین قطعات و تجهیزات، ارایه سرویس وتعمیرات اساسی همکاری می نماید مولد گازهای صنعتی از جمله اکسیژن، نیتروژن و هیدروژن ... به روش های PSA و Cryogenic خشک کن های هوا و گاز.

آذین فورج

شرکت آذین فورج، به عنوان بزرگترین تولید کننده فلنج در کشور، توانایی تولید باکیفیت‌ترین انواع فلنج‌های کربن استیل، زنگ‌نزن و آلیاژی در سایزهای 1/2 تا 60 اینچ و کلاسهای فشاری 150 الی 2500، رینگ تا قطر 5 متر، انکر فلنج، بادی فلنج، دیسک، سلف ، نازل و ... را دارد که با ظرفیت سالانه 30.000 تن، در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی مشغول به فعالیت می‌باشد.

پترو صنعت عادل

شرکت پتروصنعت عادل بعنوان تولید کننده انواع فلنجهای فولادی و استنلس استیل و همچنین اتصالات فورج و جوشی در انواع متریال و کلاس کاری در صنایع نفت ، گاز و پتروشمی فعالیت دارد . محصولات این شرکت در سایزهای 1/2 اینچ تا 88 اینچ قابل تولید می باشند . این شرکت بعنوان سازنده اقلام فوق در وندور لیست وزارت نفت (ep) حضور دارد
لیست مشارکت کنندگان