برگزاری نمايشگاه قطعات و لوازم خودرو
بدون شک صنعت خودرو ، قطعات و تجهيزات وابسته عضوی جدا نشدني از زندگي انسان امروزی تبديل شده است به گونه ای که صاحبان و دست اندرکاران آن شبانه روز در تلاشند تا در کنار رقابت و پيشي گرفتن از يکديگر سطح کيفي و چهره زندگي انسان را بالا ببرند.

رحيم جليلي افزود : با توجه به اهميت بيش از پيش صنعت خودرو ، قطعات و تجهيزات وابسته و نقش پررنگ آن در رشد و شکوفايي کشور عزيزمان ايران و رهايي از اقتصاد تک محصولي و اينکه اين صنعت نيروی کار و سرمايه مادی عظميمي را در دل خود جای داده است.برپايي چنين نمايشگاه هايي علاوه بر رشد و پويايي صنعت خودرو ساده ترين راه برای معرفي توانايي ها و محصولات خود به بازار هدفشان مي باشد.

جليلي عنوان کرد : پانزدهمين نمايشگاه قطعات  و لوازم خودرويي با حضور و مشارکت 85 واحد در محل دائمي  نمايشگاه بين المللي خوزستان برگزار مي گردد.

وی گفت : مشارکت کنندگان ازاستان های تهران ، خوزستان ، خراسان رضوی  ، يزد ، اصفهان ، البرز ، فارس ، مرکزی و آذربايجان شرقي  و غربي در اين نمايشگاه حضور دارند.

يکي از اهداف برگزاری اين نمايشگاه را مي توان ايجاد بستری مناسب جهت ارتباط بين توليد کننده و مصرف کننده و ارائه آخرين دست آوردها درزمينه و قطعات يدکي را عنوان نمود.

اين  نمايشگاه از تاريخ 18 لغايت 21دی ماه  به مدت 4 روز از ساعت 16 الي 22 در معرض ديد علاقمندان ، متخصصين و بازديد کنندگان اين صنعت قرار گرفت.

اشتراک گذاری در تلگرام