شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان - اهواز (سهامی خاص)
    العربية العربية English English فارسی فارسی
العربية العربية English English فارسی فارسی

اطلاعات تماس

  • ۲۷ , اردیبهشت , ۱۴۰۳
  • ۰ نظر

پیام تبریک مدیرعامل نمایشگاه خوزستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان و رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

رحیم جلیلی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان و رئیس انجمن نمایشگاه‌های بین المللی ایران در پیامی، ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک و بر بهره‌مندی از توانمندی واحد‌های روابط عمومی مراکز نمایشگاهی در معرفی خدمات نمایشگاهی و تلاش همکاران تأکید کرد. متن پیام بدین شرح است:

 

به نام خدا

روابط عمومی به عنوان عنصری قدرتمند در بازتاب برنامه‌ها، ارزیابی عملکرد و پیشبرد اهداف و رسالت‌های هر نهاد و سازمان تلقی می‌شود و به عنوان مشعل‌دار توسعه‌ی فرآیند آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی نقش مهمی در برقراری تعامل و ارتباط فراگیر با جامعه مخاطبین و انعکاس شفاف نتایج فعالیت‌ها و دستاوردهای نهادها و سازمانها ایفا می‌نماید.

امیدوارم در همدلی و همکاری مجموعه‌ی توانمند مدیران روابط عمومی عضو انجمن نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، شاهد معرفی هر چه بهتر خدمات نمایشگاهی و انعکاس تلاش‌های همکاران در جامعه باشیم‌.

اینجانب فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به  مدیران و همه تلاشگران و فعالان روابط عمومی، بویژه  مسئولین واحد‌های روابط عمومی‌ نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران صمیمانه تبریک می‌گویم و از خداوند متعال برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/

برچسب ها :
ادمین وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *