برگزاری نمايشگاه قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرو در محل دائمي نمايشگاه بين المللي خوزستان


سیزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو

بدون شک صنعت خودرو ، قطعات و تجهيزات وابسته عضوی جدا نشدني از زندگي انسان امروزی تبديل شده است به گونه ای که صاحبان و دست اندرکاران آن شبانه روز در تلاشند تا در کنار رقابت و پيشي گرفتن از يکديگر سطح کيفي و چهره زندگي انسان را بالا ببرند.

رحيم جليلي افزود : با توجه به اهميت بيش از پيش صنعت خودرو ، قطعات و تجهيزات وابسته و نقش پررنگ آن در رشد و شکوفايي کشور عزيزمان ايران و تاثير مستقيم در توليد ناخالص داخلي و عدم وابستگي کشور به نفت و رهايي از اقتصاد تک محصولي و اينکه اين صنعت نيروی کار و سرمايه مادی عظميمي را در دل خود جای داده است.برپايي چنين نمايشگاه هايي علاوه بر رشد و پويايي صنعت خودرو ساده ترين راه برای معرفي توانايي ها و محصولات خود به بازار هدفشان مي باشد.

مدير عامل شرکت نمايشگاه های بين المللي خوزستان گفت : استان خوزستان با جمعيتي بالای 5/4 ميليون نفر به عنوان يکي از استانهای صنعتي و به نوعي استان استراتژيک کشور محسوب مي شود . حضور شرکت هايي از قبيل شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب ، شرکت ملي حفاری ايران ، صنايع و مجموعه های فولاد ، شرکت های متعدد پتروشيمي ، صنايع لوله سازی ، شرکت کشت و صنعت نيشکر و صنايع جانبي و ... همواره بازار پر رونقي برای خودرو سازان ، توليد کنندگان قطعات و مجموعه های خودرويي بوده است . همسايگي اين استان با کشور عراق و هم مرزبودن با بندر بصره که تنها بندر و شاهراه ارتباطي عراق به دريای آزاد مي باشد از امتيازات ويژه استان خوزستان جهت صادرات کالاهای غير نفتي به اين کشور است.

جليلي عنوان کرد : سيزدهمين نمايشگاه قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرويي با حضور و مشارکت 100 واحد در فضايي بالغ بر 5000 متر مربع در محل دائمي  نمايشگاه بين المللي خوزستان برگزار مي گردد.

وی گفت :مشارکت کنندگان ازاستان های تهران ، خوزستان ، خراسان رضوی ، خراستان شمالي ، اصفهان ، البرز ، فارس ، مازندران ، مرکزی و آذربايجان شرقي  در اين نمايشگاه حضور دارند

يکي از اهداف برگزاری اين نمايشگاه را مي توان ايجاد بستری مناسب جهت ارتباط بين توليد کننده و مصرف کننده و ارائه آخرين دست آوردها درزمينه توليدات خودرو و قطعات يدکي را عنوان نمود.

اين  نمايشگاه از تاريخ 20 لغايت 23 دی ماه  به مدت 4 روز از ساعت 16 الي 22 در معرض ديد علاقمندان ، متخصصين و بازديد کنندگان اين صنعت قرار گرفت.

اشتراک گذاری در تلگرام